Важлива новина 10.11.2021 Читати 4 хв

Підприємства Метінвесту сплатили понад 1 млрд грн податків до бюджету Маріуполя

У період дії карантинних заходів проти коронавірусу Група Метінвест продовжує підтримувати Маріуполь та інші міста України, де працюють підприємства компанії, податкові відрахування. Так, за дев'ять місяців 2021 року сума обов'язкових платежів, перерахованих маріупольськими підприємствами компанії до міського бюджету Маріуполя, склала 1,023 млрд грн.

Найбільшу частку у загальному обсязі сплачених податків та зборів мають ММК імені Ілліча, МК «Азовсталь», ТОВ «Метінвест Промсервіс» та Маріупольський ремонтно-механічний завод – 77,5% (793,5 млн. грн.); інші підприємства Групи Метінвест – 22,5% (229,7 млн. грн).

Група Метінвест є відповідальним платником податків: за 15 років компанія сплатила до бюджетів різних рівнів 165 млрд. гривень, що забезпечує місцеві громади ресурсами для розвитку. Щорічна стабільна робота підприємств компанії забезпечує розвиток регіонів.

Метінвест – один із найбільших інвесторів в економіку України. Підприємства компанії чесно сплачують податки. Своєчасна сплата податків та зборів, як і вчасно виплачені підприємствами Групи Метінвест зарплати, працюють на благо людей. Завдяки щоденній праці наших металургів у Маріуполя є можливість платити заробітну плату лікарям та забезпечувати лікарні всім необхідним.

— Енвер ЦКІТІШВІЛІ.

Наші співробітники своєю щоденною працею роблять істотний внесок у благополуччя України та Маріуполя. Адже як відповідальний платник податків Метінвест забезпечує наповнення бюджетів регіонів присутності своїх підприємств. Внесок маріупольських металургів допомагає місту відчувати впевненість у завтрашньому дні за рахунок суттєвих податкових відрахувань, з яких, у тому числі, виплачується заробітна плата вчителям, лікарям, працівникам комунальних служб.

— Тарас ШЕВЧЕНКО.

Нагадаємо, за 9 місяців 2020 року маріупольські підприємства Групи Метінвест сплатили до бюджету Маріуполя 0,9 млрд гривень, відмовившись від податкових канікул, передбачених законом №3220 «Про внесення змін до Податкового Кодексу України». Це дозволило підтримати місто під час дії карантинних заходів проти коронавірусу. Таке рішення було підтримане акціонерами компанії Рінатом Ахметовим та Вадимом Новінським.