Зелений Центр 04.08.2021 Читати 4 хв

«Допоможемо кожному»: продовжується прийом заявок

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» з травня реалізує новий проект «Допомога кожному». Проект спрямований на підтримку ініціатив громади Маріуполя щодо покращення стану відкритих просторів, прибудинкових територій, громадських будівель та житлових будинків. 12 проектів маріупольців уже пройшли конкурсний відбір та реалізуються. Подати заявку можна до 30 листопада.

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» запрошує приєднатися до проекту «Допомога кожному» об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), громадські організації Маріуполя та інші некомерційні юридичні особи, зареєстровані в Україні.

У рамках проекту приймаються заявки на один із п'яти напрямків: підтримка екологічних ініціатив мешканців міста у проведенні суботників, екологічних фестивалів шляхом придбання господарських та садових матеріалів; надання допомоги громадам у придбанні та передачі будівельних матеріалів для проведення самостійних ремонтних робіт вхідної групи під'їздів та поручнів сходових маршів; придбання комплектуючих для дитячих ігрових та спортивних майданчиків; закупівля комплектів енергозберігаючого освітлення; придбання поштових скриньок.

Усі зареєстровані заявки розглядаються громадською спілкою щомісяця. До 10 числа, наступного після подання заявки, оголошуються місяці проекти, затверджені до реалізації. За всіма відібраними проектами. Закупівля та передача товарно-матеріальних цінностей проводиться протягом місяця.

Новий формат нашої спільної роботи з громадою дає перші результати. За два місяці, травень та червень, ми прийняли 85 заявок. Конкурсний відбір пройшли 12 проектів, п'ять із них уже реалізовано, решта у роботі.

— Вікторія КОШМАНОВА, координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест».

Серед перших відібраних проектів – ремонт вхідних груп у двох будинках ОСББ та початковій школі № 36, закупівля поштових скриньок для трьох багатоквартирних будинків та комплектів енергозберігаючого освітлення для двох ОСББ. Також у рамках проекту «Допоможемо кожному» провели ремонт у відділенні лівобережного пологового будинку, виклали плиткою доріжки біля ігрового майданчика у дитячому садку № 20 та ведеться благоустрій джерела у парку імені Петровського.

Наступного тижня будуть оприлюднені результати конкурсного відбору заявок, поданих у липні.

Прийом заявок здійснюється в офісі громадського союзу «Зелений центр Метінвест» у будні з 9:00 до 18:00, за адресою: вул. 24 квартал, 21а або на офіційну електронну пошту приймальної електронної пошти: ZC.METINVEST@metinvestholding.com. Телефон для довідок (067) 624-42-94.