КСВ 30.11.2021 Читати 4 хв

Десятка кращих: визначені переможці півфіналу конкурсу інтелектуалів

Минулих вихідних у Кривому Розі пройшов півфінал конкурсу «Green інтелект». У змаганнях взяли участь 50 випускників – переможців відбіркового етапу. Конкурс реалізують за ініціативи ГС «Зелений центр Метінвест» спільно з освітянами у Кривому Розі, Маріуполі та Запоріжжі.

Конкурс спрямований на пошук обдарованих дітей, які дбайливо ставляться до навколишнього середовища та природних ресурсів і  зацікавлені у вивченні природничих дисциплін. Організатори також планують допомогти  підвищити рівень майстерності педагогів та долучити до участі у важливих освітніх та екологічних проєктах батьків. «Green інтелект» проходить у місті вперше. Учасниками відбіркового етапу стали 192 учня з 45 шкіл всіх районів.

 

Участь наших випускників у конкурсі інтелектуалів для нас, вчителів – це важливий досвід. Діти одночасно тестують свої знання з фізики, біології, хімії, природознавства, а ми аналізуємо в якому напрямку нам необхідно рухатись, які дисципліни потрібно глибше вивчати. Конкурс багатогранний,   з цікавими питаннями та сучасним форматом.

Світлана ГУТНИКвикладачка біології Криворізької спеціалізованої школи №9.

На цьому етапі конкурсу з 50-ти переможців необхідно було обрати 10 кращих учасників для інтелектуальних батлів у фіналі. Протягом години учні 11-х класів відповідали письмово на вісім питань, які пов’язані зі знаннями про людину, подорожі, кулінарію, техніку та мають екологічну направленість. 

Для конкурсантів «Green інтелект» – це мотивація для вивчення нових дисциплін та основ малої екології. Інтелектуальні змагання дозволять проявити учасникам ерудицію, показати знання в різних областях науки. Екологія та екологічне виховання невід’ємно пов’язані з нашим життям, тому цей конкурс буде корисним як для учнів, так і для педагогів.

— Віолетта ГРОМОВА, менеджер ГС «Зелений центр Метінвест».

 

Green інтелект» – це своєрідне тестування знань, які необхідні для навчання у вишах. Для відповіді на питання знадобилися не тільки ерудиція, а й концентрація уваги та стимуляція пам’яті. Питання відбіркового етапу та півфіналу були цікавими і показали, на які дисципліни треба звернути мені увагу​​​​​​​.

— Дарія КОСТЮК, участниця конкурсу. 

У фіналі, який відбудеться на наступному тижні, організатори конкурсу визначать переможців. Вони візьмуть участь у суперфіналі, де будуть змагатися кращі учні з трьох міст - Кривого Рогу, Маріуполя та Запоріжжя.