13.01.2017 Читати 4 хв

У Кривому Розі на конкурс "100 дворів" подано понад 200 заявок

Новий соціальний проект громадського союзу «Зелений центр Метінвест» стартував два місяці тому у партнерстві з міською владою та за фінансової підтримки гірничо-збагачувальних комбінатів.  

У фінал відбірного туру пройшли 157 заявників. Ще 62 заявки надіслано на доопрацювання, їх автори братимуть участь у наступному етапі програми, який заплановано на червень. Наприкінці січня проекти розгляне експертна рада, до складу якої увійдуть фахівці сфери ЖКГ, громадські діячі, представники органів влади та бізнесу. Автори проектів, які набрали максимальну кількість балів, розпочнуть реалізацію своїх ініціатив уже у березні.

Ідеї проектів різні – від створення дитячих зон відпочинку з хвойними рослинами та відновлення місць дозвілля до українських тематичних двориків та спеціальних територій для вигулу домашніх тварин. Усі відібрані заявки впливають на вирішення існуючих питань у сфері благоустрою та підтримання порядку, а також на покращення якості життя криворожан. Окрім системної допомоги в реалізації, «Зелений центр Метінвест» також організовує навчальні семінари з управління проектами та надаватиме консультативну допомогу на всіх етапах програми.

Нагадаємо, переможці конкурсу з благоустрою отримають фінансування до 150 тис. гривень на один проект, при цьому кількість заявок не обмежена. Загальна сума на реалізацію програми становитиме 4,5 млн гривень. З питань участі звертайтесь до офісу представництва громадської спілки «Зелений центр Метінвест» у Кривому Розі, розташованому за адресою: Дніпровське шосе, 14, контактний номер телефону: (0564) 71-77-77.