Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 08.02.2016 Читати 4 хв

Акція "Чистий під'їзд". Перші підсумки

6 лютого у двох районах Маріуполя громадська спілка «Зелений центр Метінвест» провела конкурс-акцію «Чистий під'їзд». Цього року в акції взяло участь у два з лишком рази більше учасників, ніж минулого.  

Мешканці понад 250 квартир у 14 багатоквартирних будинках Центрального та Приморського районів не лише отримали заряд позитивної енергії від спільної праці зі своїми сусідами, а й стали володарями придверних килимків та наборів для наведення чистоти (швабри, відра, рукавички та миючі засоби) від «Зеленого центру Метінвест».

Підсумком став не лише чистий під'їзд та відмінний настрій, а й досвід спілкування, зростання активності справжніх господарів свого будинку – його мешканців. Дякую всім, хто взяв участь у конкурсі, хто вкотре показав, що девіз Зеленого центру «Разом ми зробимо більше!» реальний та класно працює!  

Наступної суботи 13 лютого волонтери Центру працюватимуть разом з жителями Лівобережного району, а 20 лютого - Іллічівського. А потім підіб'ються підсумки і визначаться володарі головних призів. Приєднуйтесь! :) Телефон громадської приймальні громадського союзу "Зелений центр Метінвест" (0629)