КСВ 26.09.2016 Читати 4 хв

Відкритий турнір з тенісу ММК ім. Ілліча

Минулих вихідних були в Маріуполі по-справжньому спортивними. ММК ім. Ілліча провів відкритий турнір з тенісу. 2 Два дні поспіль 32 співробітники маріупольських підприємств Метінвесту змагалися за кубок та звання найкращого тенісиста. У змаганнях брали участь представники дирекцій, різних структурних підрозділів та цехів ММК ім. Ілліча, а також Азовсталі, Метінвест-Промсервісу та керуючої компанії.  

Змагалися за всіма правилами в кілька етапів. Спочатку грали у групах за круговою схемою, а потім уже були стикові матчі. Турнір був напружений - інтрига трималася до останнього. І під час чесної боротьби переможцем став співробітник цеху водопостачання ММК ім. Ілліча Владислав Хоботня! Призери турніру – доменник Олександр Азарний та співробітник проектно-конструкторського відділу Геннадій Бєлих.

Директор з персоналу та соцзапитань ММК ім. Ілліча Михайло Цуркан отримав звання "Кращий гравець задньої лінії". А ще у різних номінаціях нагородили учасників турніру: Петра Захаренка, директора ТОВ "Метінвест-інжиніринг", - "За волю до перемоги". Євген Мельник з керуючої компанії став "Найкращим подає" турніру, а Максима Морозова з "Метінвест-інжинірингу" відзначено в номінації "Найдовший розіграш".

Ще два тенісисти ММК ім. Ілліча також стали кращими. Олена Сенатосенко – в номінації "Найдовший розіграш", а В'ячеслава Ковальчука визнано "Кращим у сітки". Вітаємо переможців турніру та дякую всім учасникам за захоплюючу гру!