КСВ 10.10.2014 Читати 4 хв

Організатори STEEL FREEDOM 2014 зустрілися із студентами КНУБА

У головному корпусі Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури (КНУБА) відбулася зустріч організаторів, членів журі та партнерів архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2014 зі студентами та викладачами ВНЗ. У вітальному слові заслужений архітектор України, член журі конкурсу Юрій Серьогін наголосив на важливості проведення конкурсу STEEL Freedom 2014, який завдяки своїй концепції та грамотній організації дозволить студентам не тільки втілити свої найсміливіші та неординарніші архітектурні ідеї, але практиці.

У рамках презентації організатори повідомили, що конкурс спрямований на створення інноваційних архітектурних проектів із застосуванням сталевих конструкцій у реалізації об'єктів комерційної нерухомості. Завдання конкурсу — залучити молодих спеціалістів до архітектурних можливостей стали і розповісти студентам про передові інженерні та технологічні розробки в області сталевого будівництва.

Конкурс стартував у вересні 2014 року і завершиться церемонією нагородження переможців у грудні. Вже сьогодні організатори конкурсу відзначають підвищений інтерес зі сторони студентів, які підтверджують необхідність відродження конкурсного спрямування у ВНЗ. Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2014 виступає Група Метінвест, офіційні партнери — компанії Armstrong, Reynaers Aluminium та Прушіньські.

Партнери повідомили, що готові надавати консультаційну підтримку учасникам конкурсу з будь-яких питань, пов'язаних з реалізацією конструктивних рішень перекриттів, покрівлі, фасадів, заповнення прорізів, підлогових покриттів та стельових систем. Завершуючи зустріч, декан архітектурного факультету КНУСА Олександр Кащенко зазначив, що конкурс стане важливим етапом навчання студентів архітектурних спеціальностей, а також гарною платформою розширення арсеналу формотворчих інструментів в архітектурі для викладачів ВНЗ.