Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 16.05.2016 Читати 4 хв

Вогонь спартакіади на легкоатлетичному манежі Запоріжсталі

Легкоатлетичний манеж «Запоріжсталі» у рамках 26-ї робочої Спартакіади профспілки металургів та гірників України прийняв волейбольний, міні-футбольний турніри, а також змагання з гирьового спорту.​

Вогонь Спартакіади запалили представники комбінату: Віктор Кремінський, чемпіон світу та Європи з гирьового спорту серед ветеранів та Максим Новомлинський, неодноразовий переможець у гирьовому спорті Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади. - Дякую спортивному клубу «Запоріжсталь» за надану можливість проведення нашої спартакіади.

Бажаю учасникам змагань успіхів та удачі, - сказав перший заступник голови, голова Спортивного клубу «Металург» ЦК профспілки металургів та гірників України Валерій Гавриленко. За підсумками змагань спортсмени «Запоріжсталі» у командному заліку посіли перші місця у гирьовому спорті та міні-футболі, а також стали володарями «бронзи» з волейболу.

Також запоріжсталівські гирьовики стали найкращими в особистому заліку з гиревого спорту у вагових категоріях до 60,70 та 80 кг, а також посіли друге місце у категорії понад 90 кг, третє – у категорії до 90 кг.