Модернізація 25.01.2021 Читати 3 хв

Оновлення водовідливу в кар'єрі ІнГЗК

У кар'єрі Інгулецького ГЗК оновили систему водовідливу. Для підтримки виробничої потужності на західному борту перенесли водовідвідні труби. Інвестиції в проєкт склали більше 14 млн грн. За проєктом проклали дві гілки труб по 975 м кожна, підготували зумпф на дні кар'єру. Також побудували лінії електропередач для насосів.

Наразі запустили одну гілку, інша – в резерві для подальшого перенесення другої частині насосів. Перенесення труб водовідливу дозволить почати роботи на горизонті -240, де раніше видобуток руди не проводився. А з розвитком гірничих робіт цю насосну станцію можна буде переміщати по дну кар'єра. Оновлення системи збільшило продуктивність насосів на 9%.

 

ІНВЕСТИЦІЇ

 

У 2020 році в модернізацію виробництва ІнГЗК Метінвест інвестував 67,4 млн доларів.

 

Стабільна робота кар'єра залежить від безлічі факторів. Це і переобладнання парку техніки, і перенесення електромереж, і модернізація водовідведення. Останнє – дозволить виконувати роботу більш безпечно, допоможе уникнути підтоплення та збереже виробничі потужності кар'єра.

Олександр ІВАНОВ, начальник цеху кар'єра Інгулецького ГЗК.

Нагадаємо, що минулого року в модернізацію виробництва ІнГЗК інвестував 67,4 млн доларів. Ці кошти спрямували, в тому числі, на придбання двох бурових верстатів, ЕКГ-12К та заміну насосного парку Рудозбагачувальної фабрики № 1.