Модернізація 04.12.2020 Читати 4 хв

Оновлення в коксовому цеху комбінату Азовсталі

У коксовому цеху металургійного комбінату «Азовсталь» Групи Метінвест відбувається капітальний ремонт обладнання відділення підготовки вугілля до коксування. Загальна вартість робіт із заміни дозуючих систем та пов'язаних з ними агрегатів становить близько 7,2 мільйона гривень.

У відділенні підготовки вугілля до коксування працюють дванадцять дозаторів, призначених для дозування вугільного концентрату різних марок вугілля з вугільних силосів, щоб отримати шихту заданої якості. У листопаді фахівці виконали у цеху заміну двох цих агрегатів на німецькі стрічкові дозатори MULTIDOS MTD вартістю 750 тисяч гривень кожен.

Призначені новинки як безперервного дозування, так порційного дозування сипких матеріалів. Тепер за допомогою їх можна досягти точності дозування до 0,5%. Паралельно заміні дозаторів у відділенні виконали торкретування силосу армуючої сумішшю. Стартували роботи і по заміні конуса силосу: спочатку великі його частини підготували та звалювали. На черзі – виконання футерування плиткою кам'яного лиття. Ці матеріали вже знаходяться на складі цеху. Ремонтні роботи продовжаться до кінця року.

Як зазначив генеральний директор МК «Азовсталь» Групи Метінвест Енвер ЦКІТІШВІЛІ

«Робимо все ґрунтовно. Замінюємо застаріле обладнання, проводимо капітальні ремонти, щоб підвищити ефективність функціонування кожного об'єкта. Ця комплексна робота допомагає нам забезпечувати високу якість продукції, підвищувати рівень промислової та екологічної безпеки».