Модернізація 29.12.2020 Читати 4 хв

На Азовсталі у строю 65-тонна обновка

У цеху переробки металургійних шлаків МК «Азовсталь» Групи Метінвест продовжується оновлення спецтехніки – у роботі новий доменний шлаковоз. Інвестиції в закупівлю обладнання становили 4,6 млн гривень.

Нове обладнання необхідне підтримки безперебійного виробництва. Температура гарячого шлаку досягає 1300-1400 градусів за Цельсієм, через що виникає потреба періодично оновлювати парк шлаковозів цеху переробки металургійних шлаків (ЦПМШ).

Місткість нового доменного шлаковозу становить 16,5 кубічних метрів, вага – 65 тонн. Спецтехніка складається з несучої рами, двовісних ходових візків залізничного типу, опорного кільця, чаші, механізму перекидання та автозчіпного пристрою.

Новий шлаковоз, у зчіпці з декількома, працює на прийомі та транспортуванні доменного шлаку до місця переробки в траншеї ЦПМШ.

– На підприємстві регулярно оновлюється спецтехніка для забезпечення якості та ефективності виробничих процесів. Парк шлаковозів відіграє важливу роль у технологічному ланцюжку і безпосередньо впливає на хід виконання виробничої програми та на собівартість готової продукції,  зазначив генеральний директор МК «Азовсталь» Групи Метінвест Енвер ЦКІТІШВІЛІ.