Зелений Центр 29.12.2020 Читати 4 хв

ЗЦМ подарував дітям нове мотузкове містечко

Нова локація для активного відпочинку з'явилася на мкрн Східний-2, 3 в парку «Щастя», як його називають місцеві жителі. Відкриття об'єкта стало можливим завдяки допомозі ГС «Зелений центр Метінвест».

Мотузкове містечко стало частиною парково-спортивного комплексу, який розвивають місцеві жителі за підтримки партнерів. Розчистивши територію, яка не використовувалася, криворіжці виступили з ініціативою створити на ній нову локацію та звернулися за допомогою до «Зеленого центру Метінвест» і генерального директора Центрального ГЗК Дмитра Шевчика.

До новорічних свят роботи було завершено. «Лист-звернення підписали понад 800 мешканців мікрорайонів. Такий нестандартний проєкт одразу привернув увагу місцевих дітлахів і став чудовим подарунком до чарівних зимових свят», наголосила керівник проєктів і програм ГС «Зелений центр Метінвест» Світлана ХВАТОВА.

Локація є комплексом мотузяних конструкцій, займаючись на яких діти в ігровій формі тренують координацію рухів, моторику рук і ніг. Майданчик відповідає вимогам безпеки його спеціальне гумове покриття пом'якшує контакт, а висота конструкцій не перевищує 1,8 м, що дозволяє грати на ньому без інструктора.

Криворіжці хочуть позитивних змін і знають, що потрібно для комфортного життя в їхніх районах. І Зелений центр, компанія Метінвест традиційно підтримують містян у їхньому прагненні робити рідний Кривий Ріг комфортнішим для людей різного віку. Тому ми відгукнулися на прохання жителів Східного, які мріяли про створення для своїх дітей ще одного цікавого майданчика. Тепер можна відпочивати і весело, і з користю для здоров'я.

— Дмитро ШЕВЧИК, генеральний директор Центрального ГЗК

Нагадаємо, що «Зелений центр Метінвест» разом із підприємствами компанії допоміг реалізувати на мкрн Східний-2, 3 низку важливих проєктів, які кардинально змінили вигляд району. За підтримки Метінвесту було облаштовано парк ім. Гутовського – з мережею паркових алей, малими формами, якісним вуличним освітленням.