КСВ 06.09.2016 Читати 4 хв

Новий музей гірничого обладнання з'явився у Кривому Розі

У рамках програми "Місто нашими руками" в Інгулецькому мікрорайоні відкрився Музей гірничого обладнання. Ще зовсім недавно студентам Інгулецького коледжу доводилося вивчати обладнання за паперовими схемами. 

І лише екскурсія на ІнГЗК допомагала побачити виробництво по-справжньому, зрозуміти масштаб та принцип роботи. Тепер майбутнім гірникам не обов'язково чекати на візит на підприємство. На початок навчального року Інгулецький гірничо-рудний комбінат зробив чудовий подарунок – пустир на внутрішньому дворі коледжу Криворізького національного університету перетворився на «Музей гірничого обладнання просто неба».


Завдяки перемозі у конкурсі Метінвесту «Місто – нашими руками» автори проекту Олена Жмакіна та Микола Ус встановили тут 15 експонатів гірничого, збагачувального та транспортного обладнання, яке застосовується на комбінаті. Для реалізації проекту ІнГЗК виділив грант у розмірі 150 тис. грн.


В Інгулецькому коледжі навчаються понад 500 студентів. Їх це можливість підвищити рівень своїх технічних знань, вивчаючи устаткування реальних виробничих експонатах. Це допоможе випускникам швидше адаптуватись до реалій виробничого процесу на комбінаті.