Зелений Центр 17.11.2020 Читати 5 хв

Новий конкурс «Зеленого центру Метінвест» відкриє екомагніти

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» у межах екологічної освітньої програми «Зелений паросток» оголошує старт нового конкурсу «Екостежка моєї родини». Учасникам потрібно поділитися улюбленим місцем відпочинку на природі, розповівши про рослини та тварин у цій місцевості. Приймання заявок на конкурс триватиме до 3 грудня.

Автори п'яти найкращих робіт отримають подарунки. Головний приз – туристичний намет. Конкурс «Екостежка моєї родини» реалізується громадською спілкою «Зелений центр Метінвест» спільно з комунальною установою «Міський центр позашкільної роботи за місцем проживання» департаменту освіти Маріупольської міської ради.

До участі в конкурсі «Екостежка моєї родини» запрошуються школярі та вихованці позашкільних навчальних закладів «Зелений паросток» спільно з батьками. Охочі позмагатися за туристичний намет, назвавши екологічні місця-магніти рідного краю, повинні вчасно подати заявку й виконати всі умови конкурсу. За умовами конкурсу школярі разом із батьками мають намалювати карту сімейної екостежки на папері формату А3. На ній – позначити маршрут до місця відпочинку сім'ї, яке може бути екологічним місцем-магнітом. Відзначити на карті тварин, комах, лікарські трави й водоймища, які там знаходяться, та описати їх. Прикріпити на карту фото, зроблені в цьому місці відпочинку. Необхідно написати історію сім'ї, пов'язану з екостежкою, розповівши, чому саме це місце є улюбленим місцем відпочинку. Фото карти й розповідь розмістити на власній сторінці у Фейсбук чи Інстаграм і відправити на розгляд журі. Компетентне журі оцінить старання конкурсантів, виставить бали за акуратність оформлення карти, наявність на ній сімейних фото, позначки з описом особливостей місцевості та історію сім'ї.

Додатковий бал нараховуватиметься за кожні п'ять лайків під постом у соціальних мережах.

«Наш новий конкурс «Екостежка моєї родини» покликаний привернути увагу дітей і дорослих до вивчення навколишнього середовища через організований туризм. Навколо Маріуполя є багато дивовижних куточків природи з різноманітними екосистемами лісу, моря та степу. Багато сімей щорічно приїжджають або приходять до своїх «особистих» місць-магнітів. Знають, які там ростуть цілющі рослини, живуть птахи, тварини. Завдяки пізнавальній розповіді про сімейний відпочинок в одному з куточків рідного краю учасники конкурсу зможуть отримати корисний подарунок, а маріупольці – дізнатися про нову туристичну екостежку», – зазначила координаторка громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Вікторія КОШМАНОВА. Підсумки конкурсу підіб'ють 13 грудня.

За результатами оцінок п'ять авторів кращих робіт отримають подарунки від громадської спілки «Зелений центр Метінвест»: за зайняте четверте та п'яте місця – фотоальбом, за третє – сумка для пікніка, за друге – рюкзак, а за перше місце – туристичний намет.
Заявки з фотографіями карти й сімейною розповіддю приймаються на електронну пошту mip_2015@i.ua до 3 грудня. Телефон для довідок: 0982192833.