Продукція 27.11.2020 Читати 4 хв

Нові види продукції виробляють металурги Маріуполя

Металургійний комбінат «Азовсталь» Групи Метінвест розширює торговельний асортимент актуальною на світовому ринку металопродукцією. З початку року азовстальці запропонували клієнтам 20 видів нових товарних виробів. Продуктова лінійка компанії поповнилася слябами, прокатом, трубами з нових марок сталі, з новим хімічним складом або за зміненою технологією.

Типорозміри та фізико-хімічні властивості асортименту нових товарних виробів відповідають міжнародним галузевим стандартам. Якість сталі перевіряють у лабораторії підприємства. Зростає та географія ринку збуту – Україна, Румунія, Іспанія, Чехія, Саудівська Аравія, Ізраїль, Туреччина, СНД та інші країни. На «Азовсталі» з початку року освоєно виробництво 20 нових видів продукції, з яких два – у сегменті безперервнолитих сталевих напівфабрикатів, 18 – у сегменті товстолистового прокату.

У березні конвертерному цеху меткомбінату було освоєно виробництво двох марок сталі для нового замовника U.S. Steel Kosice зі Словаччини, з яким компанія співпрацює з грудня 2019 року. У процесі виробництва особлива увага приділялася якості поверхні слябів, оскільки основний обсяг замовлень – для рулонного металу, який надалі використовується для формування та глибокої витяжки виробів.

Для клієнта з Туреччини на підприємстві виготовили 528 тонн листа з нової марки сталі L415NE/X60NE PSL2, призначеного для виробництва труб. Для цього фахівці провели велику роботу, починаючи з технічного опрацювання та закінчуючи коригуванням хімічного складу та режимів прокатки. Також для виконання цього замовлення було розроблено спеціальне комплексне легування, яке забезпечило необхідний склад та рівень механічних властивостей.

Як зазначив генеральний директор МК «Азовсталь» Групи Метінвест Енвер ЦКІТІШВІЛІ

«Клієнтоорієнтованість – одна з основних цінностей Групи Метінвест. Ми уважно оцінюємо перспективні потреби ринку та адаптуємо свою продукцію, застосовуючи затребувані технології. На користь клієнтів - беремося за виконання навіть найскладніших замовлень. Тому що світ не стоїть на місці і потреба в нових продуктах або старих з покращеною якістю є і буде завжди».