Тачки Метінвесту 16.11.2020 Читати 3 хв

Нові вахтові автомобілі на ПівнГЗК

 

Нову техніку ввели в експлуатацію в автомобільному та гірничотранспортному цехах Північного ГЗК. На придбання автомобілів компанія Метінвест направила понад 7 млн. гривень.

Універсальні машини зібрані на основі шасі вантажного автомобіля італійського виробництва IVECO, із салоном пасажирського автобуса місткістю 22 особи. Вони оснащені шестициліндровими економічними дизельними двигунами потужністю 250 кінських сил та механічними шестиступінчастими коробками передач. Техніка призначена для безпечного та комфортного пересування кар'єрними дорогами.

У фургоні змонтовані зручні сидіння зі зносостійким покриттям, на кожному ремені безпеки. Оптимальну температуру для водія та пасажирів створює клімат-контроль. А для того, щоб своєчасно дізнаватися про останні новини компанії та підприємства в салоні встановлені магнітола та монітор.

Водії відзначають, що нові вахтові автомобілі відрізняються від існуючих м'якістю та плавністю ходу, просторою кабіною з максимальним оглядом. Крім того, у чотири рази збільшився інтервал обслуговування – до 40 тисяч кілометрів. Для комфорту в кабіні встановлено сидіння типу «пілот» на пневматичній підвісці, електричні склопідйомники та регулювання бічних зеркал.

«Для нас дуже важливо, щоб перевезення співробітників на робочі місця здійснювалося своєчасно та безпечно. Від цього залежить здоров'я та настрій колективу. З цією метою ми щороку оновлюємо парк вахтових автомобілів. Всього за п'ять років, починаючи з 2019 року, криворізькі підприємства Метінвесту придбають 53 одиниці спецтранспорту. На реалізацію інвестпроекту компанія планує направити 150 млн. гривень», – зазначив Андрій СКАЧКОВ, генеральний директор Північного ГЗК.