Тачки Метінвесту 16.12.2020 Читати 3 хв

Метінвест придбав нові бульдозери для ЦГЗК

На ЦГЗК компанії Метінвест у рамках виконання інвестиційної програми-2020 придбали три гусеничні бульдозери. Два з них працюють у гірничотранспортному цеху №1, один – у цеху №2. Вартість нової техніки склала 2,25 млн. доларів США. Два бульдозери – моделі Caterpillar D9R – надійна та перевірена техніка для виконання гірських робіт.

Мінімальна кількість механічних з'єднань у двигуні збільшує термін експлуатації у безаварійному режимі, а роздільна гідравлічна система скорочує час відгуку машини на команди оператора. Техніка має спрощене керування – один важіль регулює і швидкість, і напрямок руху. Міцна рама витримує високі навантаження, оскільки складається з цільнокатаних та литих елементів. У ГТЦ-1 було поставлено бульдозер марки Liebherr моделі PR 764 Litronic. Вперше подібну техніку комбінат придбав минулого року.

Експлуатація показала хороші результати та високу продуктивність машин, і було ухвалено рішення придбати ще одну одиницю у 2020 році. Бульдозер має високу маневреність завдяки безступінчастій гідростатичній трансмісії, а двоконтурний привод дозволяє здійснювати незалежний контроль швидкості на кожному колесі. Нова техніка задіяна у влаштуванні під'їздів під екскаватори та плануванні тіла відвалів, а також на землерийних роботах під час будівництва доріг Глієватського та Петрівського кар'єрів.