Модернізація 27.01.2022 Читати 3 хв

ІнГЗК придбав нове обладнання для комплексу ЦПТ

Для безпечного виконання робіт з подрібнення негабаритних шматків гірничої маси в  Інгулецькому кар’єрі встановили стаціонарний бутобій. На його придбання Група Метінвест спрямувала понад 9 мільйонів гривень.

Стаціонарний бутобій - безпечний і ефективний інструмент для подрібнення негабаритних шматків породи – бутів. При потраплянні до приймального бункеру дробарки бути можуть утворювати затори і спричиняти зупинку виробничого процесу. З допомогою бутобою затори ліквідуються у короткий термін. Це дозволяє зменшити простій обладнання й експлуатувати його з максимальною ефективністю.

Керувати технікою нескладно,  бункеровщик або дробильник робить це дистанційно з допомогою пульта. Уведення в роботу обладнання з маніпулятором дозволить зменшити кількість обслуговуючого персоналу та підвищити безпеку виконання робіт.

Використовуватимуть нове обладнання у комплексі циклічно-потокової технології (ЦПТ) на горизонті -300 м. Встановлення стаціонарного бутобою з гідравлічним молотом над приймальним отвором дробарки входить до проєкту будівництва ЦПТ.

Нагадаємо, завершення будівництва нового тракту циклічно-потокової технології у серпні 2021 року стало знаковою подією для Інгулецького ГЗК та дозволило підприємству будувати довгострокові плани з видобутку залізної руди. На реалізацію ключового стратегічного проєкту Група Метінвест спрямувала 50 млн доларів.