КСВ 24.05.2021 Читати 5 хв

Новгородці за фінансової підтримки Метінвесту перетворять рідне селище

ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» оголосила про старт конкурсу соціальних проєктів «Перетворимо український Нью-Йорк разом!». Конкурс проводиться в Новгородському за фінансової підтримки АКХЗ компанії Метінвест у партнерстві з місцевою владою третій рік поспіль.

Цьогоріч на реалізацію проєктів компанія спрямує вдвічі більше коштів – 1,5 млн грн. Брати участь у конкурсі можуть об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, громадські та благодійні організації, а також ініціативні мешканці. Фінансування одного проєкту становить від 50 000 до 170 000 гривень.

Під час розгляду заявок пріоритет отримають проєкти з найвищим рівнем внеску заявника. Вклад може бути як фінансовим, так і нефінансовим – трудовим, волонтерським, транспортним. Серед напрямків конкурсу – покращення інфраструктури, підтримка культури та спорту, благоустрій прибудинкових територій, розвиток вуличного мистецтва (мурали, графіті), захист і допомога безпритульним тваринам. Попереду у новгородців місяць підготовки, захист своїх проєктів і найприємніше – втілення ідей у ​​життя. Положення про конкурс та заявку на участь можна завантажити за посиланням.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 21 червня 2021 року. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном 067-621-03-11 або на сторінках «Авдіївка. Платформа спільних дій», Метінвест Авдіївка та Метінвест Новгородське у Фейсбуці.

– Наш конкурс соціальних проєктів саме про те, як, можна змінити життя на краще, об'єднавши зусилля влади, громади та бізнесу. Щоразу дійсно радує згуртованість й активність мешканців. Тож наша громадська організація «Авдіївка. Платформа спільних дій» разом з АКХЗ вирішили збільшити призовий фонд конкурсу вдвічі. А це означає, що ми зможемо реалізувати більше значущих проєктів, – поділилася директорка «Платформи» Оксана Трегубчук.

– Раді приєднатися до всіх починань, що існують у селищі. Ми вже провели зустріч із керівництвом АКХЗ, де було досягнуто певних домовленостей щодо розвитку громади. Ми також намагаємось сприяти розвитку всіх ініціатив. Спільними зусиллями нам вдасться змінити селище на краще, – сказав керівник Торецької міської ВЦА Василь Чинчик.

 

КСВ У ЦИФРАХ

 

За три роки реалізовано близько 100 соціальних проєктів. На втілення ідей мешканців прифронтових населених пунктів у життя Метінвест спрямував 6,5 млн грн.

 

– Компанія Метінвест завжди підтримувала Новгородське та його мешканців. Фенольно-нафталінове виробництво АКХЗ – невіддільна частина селища. Ми забезпечуємо робочі місця і стабільну заробітну плату понад 500 новгородцям та мешканцям сусідніх населених пунктів, своєчасно перераховуємо податки до місцевого бюджету, розвиваємо селище. За дев'ять років співпраці компанія інвестувала у створення гідних умов життя новгородців близько 30 млн грн, – зазначив в.о. директора фенольно-нафталінового виробництва АКХЗ Сергій Дмитренко.

Конкурси «Перетворимо Авдіївку разом!» та «Перетворимо український Нью-Йорк разом!» проводяться за фінансової підтримки компанії Метінвест. Вони користуються великою популярністю серед громади. За три роки реалізовано приблизно 100 соціальних проєктів. На втілення ідей мешканців прифронтових населених пунктів у життя Метінвест спрямував 6,5 млн грн.