Техніка 20.08.2021 Читати 3 хв

Лабораторії ММКІ поповнили новою технікою

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест придбав нове лабораторне обладнання  муфельну піч та аналізатор плинності, застигання й помутніння нафтопродуктів. Прилади встановлені в лабораторіях управління випробувань. В оновлення техніки інвестували 450 тис. грн.

У лабораторії управління випробувань ММКІ ввели в експлуатацію аналізатор плинності, застигання й помутніння нафтопродуктів ТПЗ-ЛАБ-22. За допомогою нового приладу на меткомбінаті проводять вхідний контроль усіх масел і палива на відповідність показникам якості, одним з яких є температура плинності та застигання. Цей показник особливо важливий у зимовий період для стабільної роботи обладнання основних підрозділів – цеху холодного прокату, листопрокатних цехів «1700» і «3000». Аналізатор автоматично проводить дослідження нафтопродуктів, що виключає взаємодію персоналу з небезпечними реагентами й дозволяє скоротити обсяг роботи лаборанта.

Також меткомбінат придбав сучасну муфельну піч L 9/11 / SKM B410 (9л / 1100 с), призначену для роботи з агресивними середовищами. Тепер фахівці можуть проводити складний аналіз якості вогнестійких матеріалів і феросплавів, які використовуються в конвертерному та доменному цехах, на більш надійному сучасному обладнанні.

- Ми ретельно стежимо за якістю матеріалів, що надходять на меткомбінат, оскільки від даних показників залежить працездатність обладнання і якість продукції, що випускається. Для цього розширюємо спектр проведених досліджень, оновлюючи й доповнюючи перелік вимірювальної техніки лабораторій сучасними приладами, – зазначив директор з технології та якості ММКІ Євген Дунаєв.