КСВ 30.08.2021 Читати 4 хв

У Глеєватській територіальній громаді відкрили нову поліцейську станцію

Для забезпечення правопорядку на території Глеєватської громади за підтримки Групи Метінвест облаштували нову станцію. Координатором проекту виступила громадська організація "Криворізький фонд майбутнього".

У рамках меморандуму про співпрацю Північного та Центрального ГЗК з Глеєватською громадою завершили капітальний ремонт будівлі опорного пункту поліції. В оновленій станції розташується офіс дільничного офіцера громади, який цілодобово забезпечуватиме порядок та безпеку мешканцям 19 сіл. Для комфортної роботи шерифа у будівлі виконали сучасний ремонт, замінили покрівлю, утеплили стіни, а також обладнали всім необхідним кабінетом.

Більшість мешканців сіл, прилеглих до Кривого Рогу, працюють на місцевих промислових підприємствах. Тому для нашої організації та партнера – Групи Метінвест – важливо реалізовувати проекти не лише на території міста, а й у сусідніх громадах. Ми й надалі продовжуватимемо допомагати втілювати в життя соціально значущі ініціативи, – зазначила Олена Лещенко, директор громадської організації «Криворізький фонд майбутнього».

- Глеєватська громада – одна із найбільших у всьому Криворізькому районі. У її селах проживає понад вісім тисяч людей. Від дільниці та відділення поліції до крайньої точки на кордоні Кіровоградщини майже 70 км. Тому для якісного обслуговування громадян поліції потрібне відповідне технічне забезпечення, надійний транспорт. Хочу подякувати Метінвесту за підтримку цього проекту, – зазначив Валерій Лютий, начальник Криворізького районного управління поліції.

Системна підтримка територіальних громад – один із основних напрямів соціальної відповідальності Метінвесту. У рамках меморандуму про співпрацю збудували водовід для мешканців однієї з вулиць села Зоря, утеплили приміщення школи у селі Шевченківському, закупили необхідну техніку для шкіл, спортзалів та медичних пунктів.

У рамках меморандуму ми щорічно реалізуємо інфраструктурні, медичні, освітні та культурні заходи. Лише останніми роками спільними зусиллями відремонтували амбулаторію у Недайводі, забезпечили інтернет-зв'язок мешканцям села Красне, виконали реконструкцію адміністративного центру у селі Кам'яне Поле, встановили нові зупинкові павільйони. Для нас важливо створювати комфортні умови проживання нашим робітникам та їхнім сім'ям, – наголосив генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.

Нагадаємо, Група Метінвест реалізує програми соціально-економічного партнерства у Петрівській, Широківській, Глеєватській, Карпівській та Новолатовській сільських громадах.