КСВ 09.11.2021 Читати 4 хв

В Авдіївській міськлікарні ремонтують неврологічне відділення

Громадська організація «Авдіївка. Платформа спільних дій» за підтримки АКХЗ Групи Метінвест продовжує оновлювати міську лікарню. На фінішну пряму вийшов капітальний ремонт неврологічного відділення. Раніше неврологія розташовувалась в окремій будівлі, яку зараз переобладнали під лікування пацієнтів із COVID-19.

Будівельники провели капітальний ремонт систем водопостачання та каналізації, замінили електропроводку. Встановили нові пластикові вікна. Розширили дверні отвори, обладнали санвузли з урахуванням потреб маломобільних груп.

Зараз кабінети та палати відділення облицьовують яскравою керамічною плиткою. Паралельно фахівці приступили до збирання корпусних меблів.

Відкрити відділення планують наприкінці листопада. Це буде традиційним подарунком для мешканців міста від Авдіївського коксохімічного заводу до свого дня народження. Отримати кваліфіковану допомогу у сучасних, європейських умовах зможуть понад 30 тисяч авдіївців та мешканців найближчих населених пунктів.

Неврологічне відділення стане шостим об'єктом в АЦМЛ, який відремонтували за фінансової підтримки АКХЗ. На підтримку охорони здоров'я Група Метінвест з 2014 року направила близько 50 млн. грн.

Раніше за фінансової підтримки АКХЗ, координації ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» та у партнерстві з Авдіївською міською військово-цивільною адміністрацією у центральній лікарні відкрили сучасне приймальне відділення.

Також завдяки Групі Метінвест, Фонду Ріната Ахметова та Фонду Вадима Новинського в Авдіївці було збудовано кисневу станцію, здатну забезпечити потреби пацієнтів стаціонарних відділень міської лікарні.