КСВ 04.02.2021 Читати 4 хв

Податки підприємств Метінвесту йдуть на розвиток Маріуполя

За 2020 рік підприємства Групи Метінвест меткомбінати імені Ілліча та «Азовсталь», «Маріупольський ремонтно-механічний завод», ТОВ «Метінвест-Промсервіс», «Метінвест Діджитал», ТОВ «Здравниця Плюс», а також перереєстровані в Маріуполі активи компанії сплатили в бюджет Маріуполя 1,248 млрд грн, що на 63,3 млн грн більше, ніж у 2019 році.

Попри непростий рік, пандемію коронавірусу та зниження попиту на металопродукцію у світі Група Метінвест відмовилася від податкових канікул, передбачених законом № 3220 «Про внесення змін до Податкового Кодексу України», і підтримала в цей складний період міста присутності своїх підприємств. За 2020 рік відрахування зареєстрованих у Маріуполі активів компанії зросли на 63,3 млн грн у порівняннні з 2019 роком і становили 25,7% від усіх податкових надходжень до міського бюджету.

Як соціально відповідальний бізнес, ми підтримали Маріуполь і містян у скрутну хвилину. Рішення компанії відмовитись від законних податкових канікул дозволило місту створити фінансову подушку безпеки й інвестувати кошти у проведення ефективних карантинних заходів, виплачувати заробітну плату вчителям, лікарям, працівникам комунальних служб. Спільними зусиллями ситуація з поширенням коронавірусу в місті була утримана, а значить – врятовано багато життів.

— Енвер ЦКІТІШВІЛІ, генеральний директор Азовсталі.

Швидко ухваливши рішення та об'єднавши наші сили, ми забезпечили працівників підприємства необхідними захисними засобами разом із комплексом протиепідемічних заходів. Меткомбінати продовжили безперебійно працювати й випускати продукцію, а співробітники – отримувати вчасно заробітну плату. Зроблено все можливе, щоб вкласти свій вагомий внесок у розвиток міста та країни.

— Тарас ШЕВЧЕНКО, генеральний директор ММКІ.