Техніка 02.09.2021 Читати 4 хв

На ПівнГЗК відновлюють кар'єрну техніку в Анновському кар'єрі

У Анновському кар'єрі Північного ГЗК виконують капітальний ремонт 10-кубового екскаватора. На модернізацію гірничої машини Група Метінвест направила 90 млн гривень.

Техніку відновлюють у рамках інвестиційної програми для підтримки потужностей. У ході капітального ремонту на ЕКГ-10 замінять усі основні вузли й механізми  раму поворотної платформи, опорно-поворотний механізми, лебідки підйому й натиску, провідні колеса, приводи ходу та повороту. Для зниження енерговитрат замість двигун-генератора встановлять тиристорний перетворювач. Крім того, забезпечать екскаватор централізованою системою змащення Lincoln.

У ході робіт стару кабіну замінять на сучасну. Висока герметичність забезпечить машиністам зниження шуму й запиленості. Крім того, для комфорту гірників робоче місце обладнають зручним кріслом, обігрівачем, кондиціонером, побутовою технікою. Завершити роботи з оновлення 10-кубового екскаватора на комбінаті планують у жовтні.

- Для оновлення виробничих потужностей Північний ГЗК продовжує відновлювати техніку та обладнання. Ми інвестуємо у виробництво та створюємо безпечні й комфортні умови праці наших співробітників, підвищуємо ефективність устаткування для стабільної роботи комбінату. Такий підхід сприяє нарощуванню обсягів виробництва, підвищенню якості та конкурентоспроможності готової продукції. На капітальні ремонти основного обладнання, будівель і споруд цього року плануємо направити 1,6 млрд гривень,  підкреслив генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.

Нагадаємо, що в серпні після капітального ремонту для вивезення гірничої маси з Першотравневого кар'єру введений в експлуатацію оновлений тяговий агрегат. У капремонт електровоза Метінвест інвестував понад 30 млн гривень.