Комфорт співробітників 01.12.2021 Читати 4 хв

На Північному ГЗК покращують побутові умови для працівників кар'єрів та гірничотранспортних цехів

Для забезпечення комфорту гірників на Північному гірничо-збагачувальному комбінаті придбали вісім мобільних блок-модулів. На реалізацію проєкту програми «Робочий побут» Група Метінвест спрямувала 2,2 млн гривень.

 

Функціональне заповнення модульних блоків різне і залежить від призначення. У кімнатах прийому їжі встановили холодильники, рукомийники, кулери, мікрохвильові печі і чайники. Для нарядних підібрали зручні меблі та облаштували сучасне освітлення. Слюсарні майстерні забезпечили необхідним обладнанням та пристроями для якісного виконання ремонтних робіт.

 

П'ять модулів вже встановили в гірничо-транспортному цеху №1, якими  користуються 45 співробітників. Два блоки планують змонтувати на майданчиках перезмінки, біля приймального колодязя комплексу циклічно-потокової технології Першотравневого кар'єру. Ще один модуль поставлять  для гірничих майстрів на дільниці з видобутку руди Ганнівського кар'єру.

За словами гірників, тепер у кар’єрі буде зручно та затишно у будь-яку пору року. У нових модулях є все необхідне для продуктивної роботи та відпочинку. Взимку  в блоках працюватимуть пристрої для опалення, влітку - для охолодження повітря. 

Компанія Метінвест турбується про умови праці своїх співробітників. Для створення комфортного побуту на Північному ГЗК поетапно здійснюємо ремонти приміщень. Серед масштабних проєктів року - відновлення адміністративно-побутового комплексу Ганнівського кар’єру. Для зручності в цехах оновлюємо меблі, побутову техніку, кондиціонери.

— Андрій ЩЕРБАК, директор з персоналу та соціальних питань ПівнГЗК.

Нагадаємо, минулого місяця в адміністративно-побутовому комплексі Ганнівського  кар’єру завершили капітальний ремонт нарядної для гірників видобувної дільниці.