ЗСЖ 11.01.2022 Читати 3 хв

На Північному ГЗК підвищують якість медичного огляду

В медпункті Першотравневого кар’єру Північного ГЗК  встановили два універсальних апарати для проходження передзмінних та передрейсових медоглядів. На придбання сучасної техніки Група Метінвест спрямувала 2 млн гривень.

Апарат ЕСМО (електронна система медичних оглядів) оснащений екраном з відеокамерою, зручним посадковим місцем. Завдяки сучасній системі всі дослідження проводяться одночасно. За 70 секунд апарат перевіряє стан центральної нервової системи, артеріальний тиск, температуру. Після того, як всі дані зафіксовані, працівник ставить свій підпис на табло і отримує чек з допуском до роботи.  Індивідуальні данні  зберігаються в електронному журналі.

Новинку здоровпункту оцінили гірники кар’єру. За словами працівників цеху, медогляд став якіснішим і водночас простішим. В результаті, на 200 працівників, які мають пройти обстеження до початку зміни, витрачається в 1,5 рази менше часу.

Група Метінвест турбується про здоров’я своїх працівників. У виробничі цехи придбали сучасні засоби захисту, у необхідній кількості - спецодяг та взуття. Велику увагу приділяємо обладнанню для аварійно-рятувальних робіт та виконання робіт на висоті. Щороку оновлюємо медичну техніку в здоровпунктах комбінату. У великі цехи в наступному році плануємо придбати ще чотири апарати ЕСМО. Передзмінний та передрейсовий медогляди з використанням сучасної техніки дозволять ретельно стежити за станом здоров'я кожного співробітника, знижувати виробничі ризики та ймовірність нещасних випадків.

— Орландо Торрес Мачадо, директор з охорони праці, промбезпеки та екології ПівнГЗК Групи Метінвест.

Нагадаємо, у листопаді на Північному ГЗК облаштували полігон для відпрацювання навиків при роботі на висоті.