Техніка 05.05.2022 Читати 3 хв

На Північному ГЗК продовжують модернізацію лабораторій управління якістю

В управління якістю Північного ГЗК придбали сучасне обладнання новозеландського виробництва для ефективних досліджень. Інвестиції компанії Метінвест у модернізацію лабораторії становлять приблизно 1,3 млн гривень.

На щоковій дробарці Boyd Elitе RSD виконують проби руди з різних екскаваторів і перевантажувальних майданчиків Першотравневого та Ганнівського кар’єрів, а також із вихідної руди рудозбагачувальної фабрики № 1.

Фахівці контролю мінеральної сировини вже високо оцінили сучасне обладнання. Відтепер завдяки автоматизованій дробарці подвійної дії контролери отримують результат дослідження у два рази швидше  всього за 10 хвилин. Раніше ж для якісного контролю доводилося здійснювати дроблення двічі. Зокрема, обладнання більш безпечне у використанні.

Нагадаємо, що торік Північний ГЗК придбав п’ять дискових млинів. Завдяки тонкому помелу покращилась якість хімічного аналізу залізорудної сировини.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.