Безпека 16.12.2021 Читати 4 хв

На ММКІ впроваджують нові практики у галузі промбезпеки

На меткомбінаті імені Ілліча Групи Метінвест впроваджується оновлена ​​практика застосування огорож та знаків безпеки під час виконання робіт на висоті підрядними організаціями. Інвестиції становили 6 млн грн.

Не допустити випадки травматизму - одне з основних завдань при виконанні будь-якого виду робіт працівниками підприємства та підрядних організацій. Саме для цього на меткомбінаті імені Ілліча замість сигнальної стрічки почали використовувати більш надійні та ефективні варіанти огорожі простору під час виконання робіт.

Усі структурні підрозділи меткомбінату вже забезпечені спеціальними огорожами та знаками безпеки. Для цього придбали 6107 знаків безпеки, 1581 розсувних огорож та 913 жорстких бар'єрних огорож зі світловідбиваючими елементами.

Підрядників на полігоні «Висота», при відпрацюванні навичок роботи на висоті, на практиці знайомлять з тим, які елементи безпеки та в якому разі мають застосовуватися. Використання бар'єрних та розсувних огорож, а також спеціальних знаків, дозволяє візуально поінформувати як оточуючих, так і виконавців робіт, про зони підвищеної небезпеки та попереджає яких ризиків на цій ділянці треба уникатиь.

— Микола ФІЛОНОВ, начальник відділу роботи з підрядними організаціями меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест.