Модернізація 15.10.2020 Читати 4 хв

На ММКІ триває модернізація доменного виробництва

Металургійний комбінат імені Ілліча Групи "Метінвест" поетапно модернізує виробництво, зосередивши основні зусилля на екологічній складовій.

На черзі реконструкція очисних споруд доменного переділу. Слід за будівництвом сучасної газоочисної установки на доменній печі №3 меткомбінату імені Ілліча, ефективна аспіраційна система з'явиться і на інших доменних печах.

Вже завершено роботи з розробки проекту реконструкції пилоочисних споруд підбункерних приміщень та будівництва аспірації ливарних дворів. Громадські слухання в рамках процедури оцінки впливу на довкілля пройдено, очікується висновок профільного Міністрства.

Початок реалізації проекту заплановано наступного року. Після запуску оновленої системи очищення домни викиди пилу в атмосферне повітря знизяться до рівня міжнародних стандартів.

Генеральний директор меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Тарас ШЕВЧЕНКО підкреслив, що промислові потужності крок за кроком модернізуються, стають чистішими та безпечнішими: «Ми розвиваємо підприємство, впроваджуємо нові технології та робимо виробництво чистішим. Незважаючи на складні умови, лише за поточний рік ми запустили очисну систему на доменній печі №3, вивели на фінішну пряму реконструкцію аглофабрики і вже розпочинаємо будівництво нової очисної системи. Реалізуються ці проекти у рамках Технологічної стратегії розвитку Групи Метінвест, інвестиції в яку становлять мільйони доларів щороку».