Наразі ця сторінка ще не доступна українською
Екологія 27.10.2015 Читати 3 хв

НА МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ GREEN MIND ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЄКТ «УРОКИ З ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»

«Зелений центр Метінвест» презентував екологічний проєкт «Уроки з охорони навколишнього середовища» на Міжнародному форумі Green Mind. Це унікальний та актуальний проєкт для учнів середніх класів. 

Проєкт запроваджується з ініціативи та фінансової підтримки громадського об'єднання «Зелений центр Метінвест» у партнерстві із Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета». Проєкт спрямований на підвищення рівня екологічних знань та навичок учнів середніх класів. Головна мета  – мотивувати нове покоління до розумного та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, берегти ресурси та застосовувати модель екологічно дружнього споживання.

Унікальність проєкту полягає у його багатокомпонентності та інноваційних педагогічних підходах. Проєкт ґрунтується на інтерактивній та переважно ігровій формі подання інформації, передбачає практичну участь школярів у вирішенні тих чи інших екологічних проблем на регіональному рівні.

У межах проєкту видано книгу-методичний посібник для учнів, розроблено план занять з дітьми в гуртках та методичні рекомендації вчителям для цікавої та доступної форми подачі матеріалів проєкту.