Кар'єра 01.02.2022 Читати 4 хв

На маріупольських підприємствах відкрито вакансії з можливістю навчання

На меткомбінатах «Азовсталь» та імені Ілліча, а також ремонтних підприємствах «Метінвест-Промсервіс» та Маріупольському ремонтно-механічному заводі Групи Метінвест відкрито вакансії. Підприємства приймуть кваліфікованих спеціалістів або навчать професії з нуля. Співробітникам гарантують стабільну заробітну плату та соціальний пакет. Повна інформація про вакансії доступна в Центрі кар'єри Метінвест.

Знайти роботу на містоутворюючих підприємствах допомагає Центр кар'єри Метінвест, продовжуючи консультації та прийом претендентів в офлайн та онлайн-форматах. Перелік відкритих вакансій підприємств Групи Метінвест постійно оновлюється. Є вакансії для людей з досвідом роботи та для тих, хто хоче поміняти сферу діяльності або здобути нову професію.

На маріупольських активах Групи Метінвест відкрито вакансії для слюсарів-ремонтників, електромонтерів, машиністів крана, токарів, сортувальників-здавачів металу та верстатників. Крім того, йде підбір спеціаліста на посаду інженера з охорони праці.

Також маріупольські підприємства Групи Метінвест готові навчити професії та гарантують працевлаштування за спеціальностями – слюсар-ремонтник, токар, ковшовий, керманич прокату та труб, бригадир бункерів, помічник машиніста тепловоза.

Під час навчання стажери вивчають теоретичні основи та знайомляться з виробництвом, освоюють прийоми та навички, необхідні безпосередньо на робочих місцях, отримують зарплату та мають усі соціальні гарантії. Після успішного проходження курсу гарантується зростання заробітної плати, індивідуальний соціальний пакет та можливість побудувати успішну кар'єру.

— Олена БУЗЛАМА, регіональний менеджер Центру кар'єри Метінвест. 

Менеджери Центру кар'єри Метінвест приймають здобувачів із понеділка – по п'ятницю з 8:00 до 18:00, у суботу з 9:00 до 18:00 за адресою: пр. Металургів, 68.

Задати питання щодо ¦вакансій можна також за номером телефону: 0 800 606 000 або надіслати листа на електронну пошту: ckm.mr@metinvestholding.com.