24.02.2021 Читати 3 хв

На комбінаті Азовсталь продовжують модернізувати рухомий склад

На меткомбінат «Азовсталь» Групи Метінвест після 140 денного капітального ремонту в підрозділ повернувся тепловоз ТЕМ-7А № 0010. Інвестиції в його модернізацію склали 9,3 млн грн. У розпорядженні цеху експлуатації управління залізничного транспорту меткомбінату «Азовсталь» сім тепловозів ТЕМ-7.

З метою продовження якісної та безпечної експлуатації восени минулого року один з них за результатами обстеження був відправлений на капітальний ремонт. Силами підрядної організації провели відновлення його експлуатаційних характеристик. Виконали ревізію всіх вузлів і деталей. Замінили проводи та кабелі згідно з технічним завданням.

Через 140 днів рухомий склад повернули в підрозділ. Наразі тепловоз ТЕМ-7А вже введений в експлуатацію та виконує свої експлуатаційні завдання. Також цьогоріч планують відремонтувати й іншу спецтехніку  електровоз і два тепловози.

 

На підприємстві стан залізничного транспорту знаходиться під особливою увагою, оскільки від його справності залежить безперебійність виробничих процесів і безпека співробітників. Це наші помічники, без яких ми б не змогли перевозити негабаритні й багатотонні вантажі, розпечений метал і гарячий шлак. Тому ми регулярно проводимо обстеження рухомого складу, його планові та капітальні ремонти, повідомив заступник директора з транспорту меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Олександр Коваленко.