Комфорт співробітників 17.11.2021 Читати 3 хв

На ІнГЗК інвестують в покращення побутових умов працівників

На рудозбагачувальній фабриці №2 Інгулецькому ГЗК встановили три антишумові кабіни. Проєкт реалізували в рамках програми капітальних інвестицій Групи Метінвест у соціальну сферу 2021 року.

 

Нові ергономічні антишумові кабіни змонтували на трьох секціях ділянки фільтрації РЗФ-2. Модулі виконані із застосуванням сучасних звукопоглинаючих матеріалів і зовні  обшиті металевим сайдингом.  Це дозволяє знизити рівень шуму всередині кабіни до 70-80 децибел, що відповідає нормативним вимогам.

 

В кабінах встановили металопластикові вікна і двері, підлогу застелили лінолеумом, провели електропроводку і змонтували систему освітлення.  Для комфорту працівників модулі обладнали необхідними меблями, обігрівачами, мікрохвильовими печами, чайниками та холодильниками. 

 

Фільтрувальники РЗФ-2 задоволені побутовими покращеннями. Говорять, у нових затишних приміщеннях зручно стежити за технологічним процесом, зв’язуватися з диспетчером і зосереджено працювати з документацією.
 

Дві подібні антишумові кабіни раніше вже були встановлені на дробильній фабриці. Найближчим часом там змонтують третю і ще одну на рудозбагачувальній фабриці №2. Загалом на встановлення і обладнання семи модулів на ІнГЗК у поточному році компанія Метінвест спрямувала 500 тисяч гривень.До питання покращення умов праці виробничого персоналу на Інгулецькому ГЗК ми підходимо системно і уважно. В цехах підприємства проводимо капітальні ремонти санітарно-побутових приміщень і банних комплексів, встановлюємо блок-модулі, оновлюємо парк транспорту для перевезення робітників, облаштовуємо приміщення для навчання персоналу. Ми прагнемо створити нашим людям гідні умови для безпечної і комфортної роботи. У 2021 капітальні інвестиції у соціальну сферу на підприємстві склали понад 52,5 млн гривень.

— директор з персоналу та соціальних питань Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Дмитро КРЯТ.