Модернізація 25.01.2022 Читати 4 хв

На ДКХЗ модернізують кранове обладнання

У конвертерному цеху металургійного підрозділу ДКХЗ розпочали роботи із заміни заливального крана № 12. На установку нового обладнання Група Метінвест спрямувала близько 27 млн гривень.

Роботи ведуться на основній виробничій дільниці – у конвертерному відділенні. 320-тонний мостовий кран призначений для заливання гарячого чавуну до конвертера. Нове обладнання виготовлене на Новокраматорському машинобудівному заводі.

Щоденно на ремонтному майданчику працюють близько 30 фахівців. Роботи ведуться без зупинки діючого обладнання. Наразі спеціалісти монтують вузли та устаткування, за допомогою якого буде встановлений новий кран.

Введення у експлуатацію обладнання заплановане на серпень цього року.

Дмитро Липпа, генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу:

«На ДКХЗ проводиться системна модернізація обладнання всіх рівнів. Ми розпочали довгострокову програму оновлення кранів сталеплавильного виробництва. Новий заливальний кран буде забезпечувати стабільну роботу конвертерного цеху. Він має сучасне енергоефективне обладнання, що дозволить знизити споживання електроенергії, витрати на обслуговування, а також покращити умови праці персоналу».