Модернізація 16.11.2020 Читати 4 хв

ІНВЕСТИЦІЇ В ЕКОЛОГІЮ: НА АЗОВСТАЛІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ КОКСОВОЇ БАТАРЕЇ

Група Метінвест реалізує на маріупольських меткомбінатах комплекс екологічно значущих проєктів реконструкції та модернізації виробництва. У коксовому цеху МК Азовсталь продовжується масштабний капітальний ремонт коксової батареї №1 (КБ-1).

Роботи виконують, не зупиняючи металургійний агрегат. Плановий розосереджений капітальний ремонт КБ-1 розпочався у вересні 2018 року та проводиться поетапно. Його основне завдання – знизити навантаження на довкілля та забезпечити безаварійність роботи агрегату.

Фахівці підрядних організацій здійснюють перекладання цегли в умовах підвищених температур, оскільки вогнетривка кладка сусідніх простінків не охолоджується нижче 700°C. Також під час капремонту планується комплекс масштабних робіт із заміною обладнання для армування та відновленням працездатності опалювальної системи КБ-1.

Як зазначив генеральний директор МК Азовсталь Енвер ЦКІТІШВІЛІ: «Вектор екологічної модернізації на комбінаті розпочався не сьогодні, вчора чи рік тому. Компанія щорічно збільшує інвестиції в цьому напрямі, а ми крок за кроком модернізуємо виробництво й планомірно виконуємо взяті на себе зобов’язання перед громадськістю міста».