Модернізація 13.11.2020 Читати 3 хв

У конвертерному цеху Азовсталі продовжується модернізація обладнання

У конвертерному цеху меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест проводиться монтаж корпусу міксера МС-2500, а також нового 200-тонного крана № 19. Інвестиції в оновлення обладнання склали 13,5 млн доларів США.

У міксерному відділенні конвертерного цеху меткомбінату "Азовсталь" вже демонтували старий міксер №2. Наразі ведеться підготовка фундаменту до встановлення нового агрегату. Одночасно на майданчику виконуються роботи зі збирання корпусу нового міксера МС-2500. Завершення проекту заплановано на весну наступного року.

Паралельно в цеху ведеться монтаж нового 200-тонного скрапозавалочного крана № 19 і це вже п'ятий кран, що оновлюється в підрозділі. Він виконаний за новою технологією: за рахунок нежорстких торцевих балок здатний повністю компенсувати всі нерівності стиків та покриття. На кран встановлені карданні схеми, удосконалені системи позиціонування, резервування та електроустаткування. Попередній термін здачі крана №19 в експлуатацію – грудень 2020 року.

Як зазначив генеральний директор меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Енвер Цкітішвілі, усі заплановані роботи з оновлення обладнання ведуться з чітким дотриманням графіка: «Наша мета – створення сучасного, чистого металургійного виробництва. Ми ведемо покрокову модернізацію обладнання всіх рівнів, дотримуючись затвердженого графіка здачі робіт».