Модернізація 07.09.2020 Читати 4 хв

НА АЗОВСТАЛІ ТРИВАЄ ОНОВЛЕННЯ ГАЗООЧИСНОГО ОБЛАДНАННЯ МІКСЕРНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Часом приємною думати про те, що деякі речі не мають меж, як от Всесвіт. Ну а на Землі нескінченно можна покращувати довкілля, приносити користь природі. Цим займаються на Азовсталі, де завершуються перший етап реконструкції системи аспірації міксерів №1 та №2 у міксерному відділі конвертерного цеху.

У межах першого етапу реконструкції відповідно до проєкту забезпечення аспірації газів, що відходять, з міксера №1 та №2 у відділі змонтували та запустили в роботу димососи, рукавний фільтр, систему комунікацій та автоматики, а також допоміжне обладнання.

Нову двоступеневу систему аспірації вже під'єднано до міксера №1. На міксері № 2 триває заміна корпусу міксера та комплексу технологічного обладнання. Одночасно з його монтажем завершаться роботи з підключення до газоочищення. Потім їх приєднають до енергосистем та налаштують агрегат для запуску. Уже зараз ефективність проєкту підтверджується на першому міксері. За результатами численних вимірів, концентрація пилу в газах істотно знизилася, тож нині відповідає європейським нормам.