Модернізація 03.12.2020 Читати 4 хв

На Азовсталі агрегат вогневого різання пройшов повний апгрейд

У відділенні термообробки та вогневого різання металу товстолистового цеху меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест після комплексного ремонту ввели в експлуатацію агрегат вогневого різання металу (АОР) №3. Під час модернізації обладнання замінили зношені частини та розширили можливості АОР.

Вартість ремонтних робіт – 10 млн. грн. Ремонтувати агрегат вогневого різання металу №3 товстолистового цеху меткомбінату «Азовсталь» у межах виробничого майданчика неможливо. Тому обладнання було демонтовано та передано підряднику. Під час комплексного ремонту повністю виправлено деформовану раму агрегату. За рахунок заміни електроніки та автоматики у рази розширили функціональність АОР.

В результаті збільшено швидкість різання металу, підвищено безпеку праці. Тепер не потрібно вручну виставляти різаки на потрібну ширину, необхідні розміри вводяться з пульта керування. Модернізований АОР №3 повернувся до цеху наприкінці серпня. До листопада його повністю зібрали та встановили на нові рейкові колії, замінені у процесі ремонту.

У зв'язку з розширенням можливостей обладнання після модернізації персонал цеху проходить додаткове навчання роботі з агрегатом вогневого різання металу.

Генеральний директор меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Енвер ЦКІТІШВІЛІ зазначив, що «Азовсталь» – єдине підприємство в Україні, яке виробляє товстолистовий прокат понад 60 мм та його якість у пріоритеті: «Для того щоб наша металопродукція відповідала жорстким вимогам з боку замовників всіх ключових етапах виробництва. Чітка робота агрегату різання металопрокату дозволяє знизити ймовірність помилкових геометричних розмірів, а отже, зменшує ризик отримання відсортованої продукції».