Техніка 02.11.2021 Читати 3 хв

На Азовсталь повернувся відремонтований електровоз

На меткомбінат «Азовсталь» Групи Метінвест у жовтні після ремонту повернули в роботу електровоз ПЛ-8 № 1421. Під час ремонту не лише відновили експлуатаційні характеристики рухомого складу, але й подбали про комфорт машиністів, оснастивши кабіну антивібраційним кріслом та системою кондиціювання. Інвестиції у ремонт – 19,6 млн грн.

У цеху експлуатації управління залізничного транспорту меткомбінату «Азовсталь» продовжується планомірна модернізація техніки – у жовтні після 120 днів ремонту у Львові до підрозділу повернули в експлуатацію електровоз ПЛ-8 № 1421.

Виконано ремонт екіпажної частини, дахового обладнання, замінено електропроводку та електрообладнання. Проведено ремонт механічної частини, ударно-тягових приладів, буксових вузлів та ресорного підвішування, великих та малих шестерень колісних пар, пантографів та гальмівної важелевої передачі. Проведено лакофарбові роботи з кузова, всі освітлювальні прилади замінили на LED. Встановили кондиціонери, НВЧ-піч, холодильник та спеціальні антивібраційні крісла для комфорту машиніста.

На підприємство стан залізничного транспорту перебуває під особливим контролем, оскільки від його справності залежить безперебійність виробничих процесів та безпека працівників. Тому ми регулярно проводимо обстеження рухомого складу, його планові та капітальні ремонти.

— Олександр КОВАЛЕНКО, заступник директора з транспорту меткомбінату "Азовсталь"