КСВ 10.05.2017 Читати 4 хв

Музей ММКІ зустрів дитсадківців

У музеї історії комбінату відбулася екскурсія для найменших відвідувачів. Діти з дитячого садка № 131 прийшли для того, щоб ближче ознайомитися з історією підприємства.

Незважаючи на те, що дітлахам пішов лише шостий рік, деякі з них уже мають уявлення про металургійні професії. Батьки багатьох дітей працюють на комбінату імені Ілліча. Майбутніх першокласників запросили вперше та програму для них підготували особливу. Екскурсія проходила у формі гри. Складні технологічні процеси виробництва екскурсовод пояснювала їм дуже просто і зрозуміло.

Наприклад, схему роботи обладнання листопрокатного цеху "3000" співробітниця порівняла з розкочуванням тесту для вареників, а процес роботи мартенівської печі – з приготуванням борщу. Маленькі відвідувачі розглядали експонати із живим інтересом та ентузіазмом, інформацію слухали уважно.

Наприкінці екскурсії дошкільнята подякували працівникам музею, та подарували їм саморобну картину. Генеральний директор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко: - Я дуже сподіваюся на те, що така рання профорієнтація допоможе хлопцям зробити правильний вибір у майбутньому, а їх непідробний інтерес до металургійного виробництва та допитливість збережуться надовго.