Продукція 09.05.2022 Читати 3 хв

Міста майбутнього: доступне житло від Метінвест-СМЦ

У той час, як українські воїни сміливо боронять Батьківщину та наближують день перемоги, Метінвест СМЦ готується до великої відбудови. 

Проєктний відділ Метинвест-СМЦ активно розробляє концепцію сучасного й комфортного житлового кварталу. В основі майбутніх новобудов – проєкти сталевого каркаса «соціального житла» та гуртожитку університету «Метінвест Політехніка». 

Щоб відповідати сучасним вимогам користувачів житла, у проєкти додадуть сталевий паркінг, офіс і спортивний комплекс. Останній буде побудований з надійним бомбосховищем, яке, на жаль, стало обов’язковим «супутником» цивільних споруд. 

Концепція типового комплексу з амбітною назвою «Сталева Мрія» відповідатиме всім новітнім трендам. А завдяки швидкості зведення сталевого каркаса такі новобудови в максимально стислі терміни зможуть забезпечити житлом громадян у будь-якому регіоні країни.

Додаткова перевага – використання вітчизняних матеріалів і залучення місцевих виробників, що стимулюватиме розвиток національної економіки. Тоді як застосування української етніки в дизайні подарує затишок і тепло родинам, які будуть там мешкати.

Більше інформації щодо співпраці – за посиланням Проєктний відділ з супроводу об'єктів будівництва - Метінвест-СМЦ (metinvest-smc.com)

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.