Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 03.06.2016 Читати 4 хв

Молодіжка Метінвесту сплавилася на байдарках

Молодіжці Метінвесту все по плечу! Навіть сплав на байдарках :) Діти повернулися з 10-денного походу першої категорії складності. Новачки з ПівнГЗК та ЦГЗК у компанії з досвідченими колегами з ІнГЗК сплавлялися за однією з найчистіших річок Європи — Орелі. Вода в річці є дуже прозорою, а її екосистема налічує безліч видів птахів, риб і навіть річкових черепах. 

Звивисті береги річки створюють неймовірно мальовничий маршрут, який не залишить нікого байдужими. Організував та очолив похід інструктор з туризму спорткомплексу «Молодість» Володимир Понамаренко. Він досвідчений турист, у його скарбничці пройдені маршрути різної складності. Перед походом для всіх учасників провели докладний інструктаж: як керувати байдаркою, як поводитись в екстрених випадках на воді.

За 10 днів хлопці пропливли 168 км. Проходили до 25 км на день! Навіть обідали в байдарках :) Маршрут проходив територією Дніпропетровської, Харківської та Полтавської областей. Щодня у дорозі проводили по 8-10 годин. Увечері потрібно було швидко організуватися, щоб встигнути розбити намети, приготувати їжу, зібрати суху пайку та висушити весла з байдарками. Вечори проходили, як і водиться у туристів – біля багаття. Були і юшка, і куліш, і каша з грибами.

Щодня приносив незвичайні враження та свої цікаві складнощі – зустрічний вітер та затяжний дощ, корчі у воді та мілину, дерева, що впали у воду, та круті повороти звивистої річки. Додому поверталися з обгорілими носами та масою вражень! Тепер у списку заповітних бажань мандрівників з'явилося ще одне – придбати байдарку :)