13.03.2017 Читати 4 хв

Молодіжка ММК ім. Ілліча допомагає реабілітаційному центру

Наша молодіжна організація бере активну участь у багатьох заходах та значущих проектах. Наприклад, зараз вони допомагають реабілітаційному центру ГО «З нами добрі серця» підготуватись до відкриття після масштабної реконструкції. Молодіжка допомагає громадській організації впорядковувати прилеглу територію.

Майстерить спеціальну пересувну пісочницю, де зможуть грати діти з інвалідністю. Особливість конструкції пісочниці в тому, що вона на ніжках із коліщатками і до неї можна під'їхати на інвалідному візку. Завдяки цьому діти зможуть ліпити пасочки та будувати замки на зручному для себе рівні та в будь-якому місці.

Наші хлопці все роблять своїми руками: збивають пісочницю з будівельного дерева, зачищають шліфувальною машиною, а зверху оббивають пластиком – щоб було красиво і ніяка скалка дитини не потривожила. А ще вони виготовлять три великі дерев'яні клумби, які прикрашатимуть вхід до центру "Добрих сердець".

Крім цього, найближчими днями до громадської організації доставлять вуличний спортивно-розважальний комплекс із семи елементів. До речі, два з них – спеціалізовані, щоби на них могли займатися діти та дорослі в інвалідних візках. Цей комплекс – ще один подарунок до реабілітаційного центру від ММК ім. Ілліча. Його вартість близько 100 тисяч гривень. А встановлений він буде на майданчику перед будівлею центру, тож тут будь-хто охочий зможе провести час весело та з користю.