Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 25.05.2016 Читати 4 хв

Молодь ММК ім. Ілліча взяла участь у зльоті туристів

Команда молодіжної організації ММК ім. Ілліча посіла друге місце на традиційному міському зльоті туристів «Пам'яті друзів». ‚Захід відбувся минулими вихідними поблизу села Кременівка під Маріуполем. За традицією ці змагання зібрали як досвідчених альпіністів і туристів, так і новачків.

Всіх їх поєднує інтерес до одного з найбільш екстремальних і водночас дуже романтичних видів спорту. Комбінат імені Ілліча представляли одразу три команди. А найкращий результат з них показала четвірка молодіжки. Це інженер-програміст УКИС Олег Татаренко, начальник відділу УКИС Віталій Погрібенник, провідний інженер із комп'ютерних систем УІС Іван Вазіанов та його дружина Інна, фізорг однієї з маріупольських шкіл.

Діти впевнено впоралися із завданнями всіх трьох видів змагань. У методиці гірського туризму вони технічно пройшли дистанцію, починаючи від переправи з одного берега річки на інший, проходження "маятника" і закінчуючи сходженням на вершину. У техніці альпінізму показали високий рівень роботи у зв'язці. Не підвели скелелази і в особистому заліку на швидкість та складність.

Крім участі у змаганнях хлопці чудово провели вихідні на природі. Були тут і ігри у волейбол, спілкування із такими ж захопленими туристами. Були шашлики, виступ федерації кінологів, пісні біля багаття.