Зелений Центр 13.11.2020 Читати 4 хв

Молодь ІнГЗК прибрала парк і набережну

У межах реалізації проєктів конкурсу «Місце зустрічі» громадської спілки «Зелений центр Метінвест» у Кривому Розі завершилася підготовка територій, на яких буде облаштовано місця для дозвілля криворіжців.

Днями активні інгульчани спільно з представниками молодіжної організації ІнГЗК прибрали сміття, опале листя в центральному парку й розчистили сухостій на набережній річки Інгулець. Для мешканців і гостей мікрорайону в парку облаштують зону для барбекю, а на набережній – мінісквер з альтанками та лавочками.

Підготували майданчики до встановлення об'єктів у Покровському й Тернівському районах. Поблизу вулиці Едуарда Фукса активні жителі розчистили пустир під майбутній сквер зі скульптурами в формі метеликів. На площі палацу культури «Північний» працівники установи підготували місце для встановлення габіону – сітчастої конструкції з камінням у вигляді герба Кривого Рогу.

Вже виконуються роботи щодо благоустрою нового культурного простору в парку «Щастя» мікрорайонів Східного. Тут готується майданчик для створення кінозалу просто неба. Раніше в зеленій зоні житлового кварталу вулиць Лісового та Чорновола завершили облаштування пікнікового парку з майданчиком для мангалів і чотирма альтанками. Завершити проєкти конкурсу «Місце зустрічі» організатори планують до кінця року.