КСВ 20.09.2021 Читати 4 хв

Молодь ІнГЗК влаштувала свято для вихованців «Перлини»

Початок нового навчального року в Криворізькій спеціалізованій школі «Перлина» відсвяткували «Великою перервою». Свято з такою назвою організував молодіжний комітет Інгулецького ГЗК. Усі вихованці школи отримали шкільні набори від Метінвесту.

Яскравий старт нового навчального року допомагає успішному навчанню. Молоді працівники ІнГЗК вирішили надихнути вихованців «Перлини» на успіхи в опануванні шкільної науки в цікавий спосіб. Вони влаштували для дітей «Велику перерву». Замість звичних доганялок у коридорі та смикання дівчаток за кіски – з десяток різних локацій із квестами, пазлами, зарядкою й інтелектуальними іграми. Місцем відпочинку обрали просторе шкільне подвір'я. Класи перетворили на команди, капітанство взяли на себе представники молодіжки комбінату.

Сонячна погода, веселі розваги на свіжому повітрі, кумедні аніматори та запальна музика в купі створили всім учасникам свята гарний настрій. Дітлахи складали гігантські пазли, грали у вуличний дартс, ганяли м'яч, танцювали в костюмах-мішках, долали перешкоди на дерев'яних колодах і грали з мильними бульбашками.

Охочі займалися в майстер-класах із декоративного ліплення й малювали стінгазету.

Наші вихованці завжди дуже чекають угості молодь Інгулецького комбінату. Вони вже знають, що день буде неймовірним та сповненим сюрпризів. Діти раді і спілкуванню, і подарункам. Наша дружба триває вже дуже давно, і вона щира.

сказала заступник директора з виховної роботи Олена БИКОВА.

Крім гарного настрою та позитивних емоцій, молоді активісти передали дітлахам подарунки від Метінвесту – шкільні набори для навчання і творчості. Розповіли, що незабаром приїдуть у гості ще не раз. Уже зараз планують спортивні змагання, готують подарунки на Святого Миколая й новорічну виставу.