Модернізація 15.12.2020 Читати 3 хв

Метінвест продовжує модернізацію фабрики збагачення на Північному ГЗК

У рамках інвестиційної програми Північний гірничо-збагачувальний комбінат продовжує поетапно оновлювати обладнання рудо-збагачувальної фабрики №1. У технічне переоснащення з 2018 року Метінвест інвестував 150 млн. грн. Модернізацію технологічних секцій рудозбагачувальної фабрики №1 проводять у два етапи. Цього року на ділянці сепарації встановили 24 магнітні сепаратори та п'ять кульових млинів.

Загалом, до кінця 2021 року планують замінити 100 сепараторів та 8 млинів. Для взаємозамінності та ефективного використання потужностей набувають однотипного обладнання. У ході реалізації проекту новими вакуум-фільтрами та насосами посилили ділянку фільтрації. Ці заходи забезпечать виконання планових показників із виробництва концентрату та його якісних характеристик з вологи.

«Цього року ми продовжили реалізацію наймасштабнішої інвестиційної програми з переозброєння рудозбагачувальної фабрики за всю її історію. Кожен етап модернізації обладнання допомагає покращувати умови праці збагачувачів, скорочувати кількість простоїв та максимально використовувати наявні потужності. За підсумками цього року комбінат планує збільшити виробництво концентрату на 3% порівняно з 2019 роком – до 12,62 млн. тонн», – зазначив генеральний директор Північного ГЗК Андрій СКАЧКОВ.

Нагадаємо, 2019 року на РОФ-1 виконали капітальний ремонт 24-ї технологічної секції. Замінили конвеєри, класифікатор, сепаратори, оновили основні вузли у кульових млинах, опорні металоконструкції.