Модернізація 13.11.2020 Читати 4 хв

ММКІ НАБЛИЗИВСЯ ДО ЧИСТОЇ МЕТАЛУРГІЇ ЩЕ НА КРОК

У вапняно-обпалювальному цеху металургійного комбінату імені Ілліча Групи Метінвест встановили рукавні фільтри ФРІР-110 та ФРІР-160.

Нове очисне обладнання повністю відповідає сучасним вимогам та екологічним стандартам. Меткомбінат імені Ілліча продовжує виконувати публічні зобов’язання щодо екологічної модернізації виробничих потужностей. Замість застарілих очисних систем ФК-60, у вапняно-опалювальному цеху встановили два сучасні рукавні фільтри. Нові ФРІР-110 та ФРІР-160 очищують повітря від сухого дрібнодисперсного пилу.

Фільтри ефективно працюють за високих температур, не вимагають частого технічного обслуговування, економні в експлуатації. Аспіраційне обладнання, що застосовується, відповідає сучасним вимогам і дозволяє очистити стаціонарні джерела від забруднювальних речовин, як того потребують норми.

Генеральний директор меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Тарас ШЕВЧЕНКО зазначив, що підприємство виконує взяті на себе зобов’язання щодо екомодернізації виробництва, рухаючись до чистої металургії: «Встановлення нових очисних споруд у вапняно-обпалювальному цеху – це ще один проєкт, реалізація якого дозволила значно скоротити викиди пилу, зменшити навантаження на навколишнє середовище та покращити умови праці наших співробітників».

Нагадаємо, що на меткомбінаті імені Ілліча ефективні аспіраційні установки працюють вже в міксерному відділі конвертерного цеху та на доменній печі №3. На фінішну пряму виходить реконструкція комплексу аглофабрики, де налаштовують систему фільтрації газів. Також розпочинається будівництво рукавного фільтра доменної печі №5.