Стоп коронавірус 12.01.2021 Читати 4 хв

ММКІ стабільно постачає кисень у лікарні

Завдяки Фонду Ріната Ахметова та меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест лікарні Маріуполя регулярно та в необхідному обсязі отримують кисень. З 1 по 10 січня до медустанов міста було відвантажено майже 16 тисяч кубометрів життєво необхідного газу. Більшість кисню, що передається, йде на лікування хворих коронавірусом.

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест щодня виконує заявки головних лікарів лікарень Маріуполя на постачання кисню, надаючи безоплатну допомогу міській системі охорони здоров'я. За перші десять днів січня металурги відвантажили 15,9 тисячі кубометрів кисню. З них 15,1 тисячі кубометрів кисню розподілено серед лікарень, які надають допомогу хворим на коронавірус.

Так, міська лікарня (МЛ) № 1 отримала 1656 кубометрів кисню у 276 балонах. Лікарні № 4 відвантажили 927 балонів по 6 кубометрів життєво необхідного газу. 1011 балонів кисню передано до МЛ № 9. Ще 305 балонів кисню доправили до лікарні швидкої медичної допомоги. Також у закладах, які лікують хворих із COVID-19, цілодобово чергують співробітники меткомбінатів імені Ілліча та «Азовсталь». Вони допомагають розвантажувати балони з киснем, перемикати їх та міняти.

«Завдяки об'єднанню зусиль лікарів, влади та бізнесу Маріуполю вдається успішно протистояти пандемії коронавірусу. Вже більшість маріупольців, які захворіли на COVID-19, одужали. Дивлячись на таку позитивну динаміку, ми продовжуємо виконувати взяті на себе зобов'язання допомоги й у повному обсязі покриваємо потребу міських лікарень у кисні», – зазначив генеральний директор меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Тарас ШЕВЧЕНКО.

Нагадаємо, що медустановам Маріуполя з початку пандемії коронавірусу від Фонду Ріната Ахметова й Фонду Вадима Новинського було передано понад 20 тисяч експрес-тестів, засоби індивідуального захисту для медиків, аналізатор проб у комплекті з тест-системою та боксом біобезпеки, а також інше обладнання, необхідне для високоточних аналізів. У медзакладах Маріуполя вже встановлено 15 висококласних апаратів ШВЛ, переданих Фондом Ріната Ахметова.

Усі лікарі, які пройшли навчання роботі на переданій техніці, отримали від Фонду Ріната Ахметова комплекти медичного спецодягу, пошитого для них за спеціальним замовленням. Крім того, Група Метінвест у Маріуполі облаштувала 343 точки прямого подання кисню в медзакладах міста. Інвестиції в будівництво кисневої інфраструктури чотирьох лікарень міста становили 26,5 млн грн.