КСВ 07.06.2017 Читати 3 хв

ММКІ допоміг відреставрувати реабілітаційний центр

У Маріуполі після реконструкції відкрився реабілітаційний центр громадської організації "З нами добрі серця". Ми вже писали про хід робіт та допомоги молоді ММК ім. Ілліча. 

За 4 місяці було розширено площу центру, відремонтовано приміщення, фасад, обладнано пандус, встановлено дитячий майданчик та комплекс спортивних вуличних тренажерів, впорядковано прилеглу територію. Робилося все для людей із особливими потребами. Нові гойдалки та каруселі з радістю випробували як діти, так і дорослі.

Багато хто зізнався, що здійснив сьогодні свою дитячу мрію, бо в місті немає жодного парку для «особливих» маріупольців. Ремонтними роботами займалися співробітники цеху ремонту та благоустрою ММК ім. Ілліча, а молодики встановили пісочниці на спеціальних декоративних підставках, тепер вони доступні для всіх діток. Усього на оновлення центру комбінат направив понад 1 млн гривень.

Генеральний директор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко: - З цією громадською організацією нас пов'язують дуже теплі дружні стосунки завдовжки 15 років. Ми завжди намагаємося допомогти таким організаціям, адже для нашого підприємства дуже важливо, щоб люди з особливими потребами відчували психологічну підтримку, турботу та кохання, вважали себе повноцінними членами суспільства.